• 1 z 5
 

Bagmaster Školský batoh THEORY 7 A

Neohodnotené
 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €63
Ušetríte €6 (–10 %)
€57
   
Kód tovaru 5713/3
Výrobca Bagmaster
Kategória Školské vaky a batohy
Záruka 2 roky
 
Dvojkomorový školský batoh s dvoma prednými vreckami na zips vhodný pre dievčatká od 3.triedy. Hlavná komora je veľmi priestranná, vhodná na školské dosky a na učebnice. Vnútri komory je separačné vrecko pre lepšie a prehľadnejšie usporiadanie. Druhá komora je vhodná na zošity A4. Vo vnútri hlavnej komory sú všité polstrované výstužné bočnice (výška 18 cm), na suchý zips, ktoré spevnia celý batoh.
V prednom vrchnom vrecku je prehľadný organizér s vreckom pre mobil až o veľkosti 14,5 x 7,5 cm. V hornej časti organizéra je plastový klip na kľúče s karabínkou. V prednej časti batohu je spodné vrecko vhodné na peračník alebo iné drobnosti. Bočné vrecká sú vhodné na fľašu. Hĺbku batohu je možné upraviť pomocou bočných kompresných popruhov.
Ramenné popruhy sú anatomicky tvarované a mäkko polstrované. Batoh je možné fixovať na ramenách pomocou flexibilnej hrudnej pásky, ktorá nie je súčasťou, ale je možné ju dokúpiť.
Materiály použité na výrobu tohto školského batohu spĺňajú normy EÚ z hľadiska nezávadnosti. Dno batohu je polstrované, stabilné, spevnené prýmkom a prešité - batoh dobre stojí.

Vzhľadom k tomu, že sa jednotlivé potlačené časti batohu strihajú z role látky, môže byť každý batoh originál, tzn. rozloženie farebných výtlačkov sa môže trochu líšiť od fotografie.

Ďalší popis:
- priestorný dvojkomorový batoh
- polstrovaný chrbtový systém s odvetrávaním
- polstrované, nastaviteľné popruhy s reflexným prýmkom
- stabilný - školský batoh samostatne stojí
- bočné kompresné popruhy
- bočné vrecká vhodné na fľašu
- polstrované dno z 1680 D materiálu
- polstrované držadlo a pevné ucho
- reflexné prvky v prednej časti batohu

Rozmery: 44,5 x 30 x 22 cm
Hmotnosť: 1,18 kg
Nosnosť: 9 kg
Objem: 24 l