Luxusná kabelka Daniele Donati červená

1 hodnotenie
 

Firma Deniels Ltd., výrobca značky Daniele Donati pochádza z Rigy a je popredným lotyšským výrobcom kabeliek a doplnkov. Tím dizajnérov je stále aktívny, aby Vám priniesol tie najnovšie hity roka.
Výrobky značky Daniele Donati sú povestné svojou kvalitou za prijateľnú cenu. Výrobca sleduje módne trendy a vo svojich kolekciách dáva vyniknúť eleganciu a praktickosti. Kvalitné spracovanie s dôrazom na detail a funkčnosť, dôkladný výber kvalitných materiálov, moderné farby - to je značka Daniele Donati.

Dostupnosť Skladom
€45
   
Kód tovaru 2266
Značka Daniele Donati
Kategória Kabelka do ruky
Záruka 2 roky
 
Luxusná kabelka Daniele Donati v červenej farbe. Vo vnútri kabelky sa nachádza jedno vrecko uzatvárateľné zipsom, dve otvorené vrecká napr. na mobilný telefón. Na zadnej strane kabelky sa takisto nachádza vrecko na zips. Vnútro kabelky je podšité kvalitnou látkou v béžovej farbe. Ku kabelke je prídavné ramienko, takže ju môžete nosiť nielen v ruke, ale aj na pleci, prípadne crossbody. Menšia kabelka, ktorá sa hodí skoro ku každému outfitu. 

Farba: červená
Materiál: kvalitný syntetický

ROZMERY: výška x šírka x hĺbka 20 x 29 x 13 cm

Firma Deniels Ltd., výrobca značky Daniele Donati pochádza z Rigy a je popredným lotyšským výrobcom kabeliek a doplnkov. Tím dizajnérov je stále aktívny, aby Vám priniesol tie najnovšie hity roka. Výrobky značky Daniele Donati sú povestné svojou kvalitou za prijateľnú cenu. Výrobca sleduje módne trendy a vo svojich kolekciách dáva vyniknúť eleganciu a praktickosti. Kvalitné spracovanie s dôrazom na detail a funkčnosť, dôkladný výber kvalitných materiálov, moderné farby - to je značka Daniele Donati.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.